درباره تیم یسرا بیشتر بدانید

وب سایت یسرا (برگرفته از آیه ان مع العسر یسرا) با هدف معرفی موسسات خیریه دارای مجوز رسمی به عموم مردم و کمک به آنها در جهت پیشبرد اهداف خیرخواهانه این موسـسات اقدام به راه اندازی شبکه اجتماعی مختص موسسات خیریه و سمن ها کرده است.

این شبکه از سه بخش تشکیل شده است :

نرم افزار جامع و یکپارچه مددکاری و موسسات خیریه ( نرم افزار جامع موسسات خیریه که در موسسات 9 استان نصب و راه اندازی شده است و نسخه ای مخصوص برای انجمن های حمایت از بیماران خاص دارد)

  • وب سایت یسـرا
  • اپلیکیشن موبایل یسـرا

یسرا رسانه ای برای برقراری ارتباط بین موسـسات خیریه با نیکوکاران تا بدین وسیله هم اهداف یسرا برآورده شود و هم موسـسات خیریه بتوانند با سهولت بیشتری امورات خود را انجام دهند و هم نیکوکاران کمک هایشان را به نیازمنان واقعی برسانند. از طریق یسرا موسـسات وسمن ها می توانند سطح فعالیت های خود را وسیع تر و گسترده تر تبلیغ کنند و از کمک های خیرین جهت خدمت به نیازمندان در سطح گسترده تری بهره ببرند. همچنین نیکوکاران با سهولت و در هر لحظه و هر مکان کمک های و صدقات روزانه خود را به دست موسـسات برسانند. موسـسات خیریه با ثبت نام در یسرا فعالیت های خود را جهانی می کنند و خیرین با عضویت در یسرا به آسانی به نیازمندان واقعی کمک می کنند.